Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2021 18:03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
873V

Shang-Chi na nowym zwiastunie. Marvel promuje kolejną historię z MCU

Marvel Cinematic Universe już wkrótce zostanie rozbudowane o kolejnego bohatera. Shang-Chi przedstawi widzom swoją historię i dzisiaj możemy sprawdzić nowy zwiastun „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”. To dobre podsumowanie wcześniej zaprezentowanych materiałów.

W następnych miesiącach będziemy świadkami kilku głośnych premier rozbudowujących Marvel Cinematic Universe. „Czarna Wdowa” trafiła do kin oraz Disney+, a widzowie mogą szykować się na „Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” (3 września), „Eternals” (5 listopada) oraz „Spider-Man: No Way Home” (17 grudnia).

Historia ze Scarlett Johansson w roli głównej nie mogła mierzyć się z najlepszymi premierami z MCU, ale pomimo nieprzychylnych sytuacji na świecie, Marvel promuje kolejny film i przygotowuje się na premierę historii, w której pierwsze skrzypce odegra Simu Liu.

Zaprezentowany zwiastun podsumowuje kampanię marketingową i przypomina o genezie wydarzeń – Shang-Chi próbował uciec od swojej przyszłości, ale w pewnym momencie będzie musiał zmierzyć się z demonami.

„Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” przedstawia bardzo ciekawą historię i choć pewnie nadal będzie nam brakować wielu znanych superbohaterów, a wydarzenia nie będą w wyjątkowy sposób połączone z innymi projektami, jednak musimy pamiętać, że to początek nowej fazy i Marvel buduje swój świat po wydarzeniach z „Avengers: Koniec gry”.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Wyprawa do dżungli”, „Zielony Rycerz”, „Sky Rojo” (2. sezon) i „Władcy Wszechświata: Objawienie” (część 1).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Marvel Shang-Chi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings trailer zwiastun