Iza Łęcka Iza Łęcka 28.07.2021 12:51
Otwórz oczy - Netlfix Polska
615V

Otwórz oczy to polski serial platformy Netflix. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery

Netflix Polska potwierdził szczegóły „Otwórz oczy”, czyli najnowszego serialu w reżyserii Anny Jadowskiej i Adriana Paneka. Wszystkie odcinki historii zostaną udostępnione już pod koniec sierpnia – zobaczcie pierwszy materiał prezentujący enigmatyczną opowieść.

Netflix coraz prężniej współpracuje z polskimi twórcami nad propozycjami na swoją platformę. „Otwórz oczy” to najnowszy serial oryginalny, którego premiera odbędzie się 25 sierpnia. Scenariusz produkcji powstał na podstawie książki „Druga szansa” Katarzyny Bereniki Miszczuk. Pierwszy raz o serialu wspominaliśmy już w zeszłym roku, jednak dzisiaj poznaliśmy szczegóły dotyczące debiutu.

Opowieść skupia się na losach Julki, która po tragicznym wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji – w tej roli zobaczymy debiutującą Marię Wawreniuk. U jej boku zobaczymy kolejnego aktora młodego pokolenia. Ignacy Liss wcieli się w intrygującego Adama, przewodnika Julki po nowym miejscu. Na ekranie pojawią się także: Marta Nieradkiewicz, Marcin Czarnik, Wojciech Dolatowski, Zuzanna Galewicz, Klaudia Koścista, Michał Sikorski oraz Sara Celler-Jezierska.

Tak serial przedstawia Netflix:

„Julka trafia do centrum leczenia amnezji w następstwie tragicznego wypadku. W ośrodku nawiązuje relacje z innymi pacjentami o podobnych doświadczeniach i urazach. Poznaje również tajemniczego Adama. Chłopak staje się jej przewodnikiem. Kiedy jednak Julka zaczyna mieć dziwne sny, które wydają się jej aż nazbyt realne, zastanawia się, czy miejsce, w którym się znajduje jest tym, za które je dotychczas uważała. Dziewczyna stara się uciec z ośrodka, jednocześnie dążąc do odkrycia prawdy: ten świat nie jest takim, jakim się wydaje.”

Otwórz oczy” to dramat o dorastaniu połączony z psychologicznym thrillerem z elementami science-fiction. Reżyserami produkcji zostali Anna Jadowska oraz Adrian Panek, a scenariusz napisali Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska. Produkcja będzie liczyła sześć odcinków.

Sprawdźcie nasze recenzje: „Wyprawa do dżungli”, „Zielony Rycerz”, „Sky Rojo” (2. sezon) i „Władcy Wszechświata: Objawienie” (część 1).

Źródło: Informacja prasowa: Netflix Polska

Tagi: data premiery Neflix Netflix Polska otwórz oczy serial