Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 19:15
Microsoft Flight Simulator bilet
1177V

Microsoft Flight Simulator z wielkim zainteresowaniem. Xbox Polska radzi jak ominąć „niekończący się loading”

„Kilkaset tysięcy ludzi” próbowało od 17:00 zalogować się na serwery Microsoft Flight Simulator. Sytuacja spowodowała niespodziewane problemy, ale Xbox Polska radzi, jak uniknąć zdecydowanie za długiego ekranu wczytywania.

Od godziny 17:00 posiadacze Xboksów Series X|S i klienci Xbox Game Pass mogą zapoznać się z Microsoft Flight Simulator. Gracze zostali zaskoczeni premierową aktualizacją, a następnie pojawiły się pierwsze problemy.

Jak się okazuje „kilkaset tysięcy ludzi” próbowało w jednym momencie włączyć produkcję, więc serwery gry nie zdołały zaoferować każdemu możliwości sprawdzenia pozycji. Otrzymaliśmy już jednak potwierdzenie od Xbox Polska, że wszystko wraca do normy – infrastruktura zaczyna działać i kolejni gracze mogą zapoznać się z tytułem.

Jeśli jednak nadal widzicie „niekończący się loading” to wystarczy wyłączyć grę pamiętając o całkowitym zamknięciu produkcji i następnie ponownie włączyć. Serwery powinny załapać i bez problemu wystartujecie w swój pierwszy lot.

Wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze wyniki Microsoft Flight Simulator na Xboksach Series X|S, ale możecie mieć pewność, że tytuł cieszy się gigantycznym zainteresowaniem.

Źródło: Twitter: XboxPL

Tagi: Asobo Studio Microsoft Microsoft Flight Simulator Xbox Xbox Game Studios Xbox Series X|S