Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 17:14
Microsoft Flight Simulator jest już dostępny w Xbox Game Pass na konsolach
2150V

Microsoft Flight Simulator już dostępny w Xbox Game Pass. Gracze zostali zaskoczeni sporą aktualizacją

Microsoft zaprasza wszystkich graczy do Microsoft Flight Simulator. Produkcja jest już dostępna w Xbox Game Pass na całym świecie, więc wszyscy posiadacze Xboksów Series X|S mogą wypróbować grę, która w zeszłym roku podbiła rynek PC.

O godzinie 17:00 odbyła się premiera Microsoft Flight Simulator, czyli jednej z najważniejszych gier Microsoftu od premiery Xboksów Series X|S. Tytuł w zeszłym roku zebrał bardzo dobre noty, a teraz sympatycy amerykańskich konsol mogą sprawdzić tytuł na najnowszych platformach.

Microsoft Flight Simulator jest dostępny na Xboksach Series X|S, zgarnia bardzo dobre oceny i gracze mogą wybrać jedną z trzech wersji. Standardowo symulator jest również dostępny w ramach Xbox Game Pass.

Microsoft z okazji premiery opublikował nowy zwiastun, który pokazuje kilka ładnych widoków – akurat tego w Microsoft Flight Simulator nie brakuje.

Już teraz mogę zaprosić Was na recenzję Igora – dziennikarz w zeszłym roku miał okazję sprawdzić edycję na PC, a już wkrótce przeczytacie nasze wrażenia dotyczące edycji na Xboksy Series X|S.

Zamierzacie sprawdzić Microsoft Flight Simulator? To bez wątpienia jeden z tych tytułów, dla których warto posiadać w domu konsolę Amerykanów.  Jeśli pobraliście ponad 100GB (pre-load) to przed rozpoczęciem rozgrywki musicie ściągnąć jeszcze 27GB aktualizację. Warto uwzględnić to przed wieczorną zabawą.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios