Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2021 14:09
Twórcy Astro’s Playroom już pracują nad nową grą na PS5
997V

Twórcy Astro’s Playroom już pracują nad nową grą na PS5. Znamy pierwsze szczegóły

Team Asobi nie marnuje czasu i po sukcesie Astro’s Playroom deweloperzy pracują już oficjalnie nad nowym tytułem. Gra zmierza na PlayStation 5 i przedstawione informacje sugerują, że deweloperzy nie zmieniają dobrych przyzwyczajeń.

Astro's Playroom zostało zainstalowane na każdym PlayStation 5 i gra była dużą niespodzianką (przeczytajcie naszą recenzję). Twórcy nie tylko w świetny sposób zadbali o pokazanie możliwości kontrolera DualSense, ale zaoferowali również całkiem przyjemną pozycję.

Możemy mieć pewność, że Team Asobi pracuje już nad kolejną produkcją dla PlayStation 5, ponieważ firma poszukuje nowych pracowników – to właśnie ogłoszenia o pracę potwierdzają pierwsze szczegóły projektu.

Studio poszukuje projektanta, który będzie specjalizował się w tworzeniu „różnorodnych poziomów do trójwymiarowej gry akcji”. Deweloper musi posiadać „solidne umiejętności projektowania poziomów, które dobrze prowadzą gracza i zapewniają świetne tempo”, a jednocześnie twórca musi „wnieść kreatywność i humor do gry”.

W Sieci nie brakuje opinii, że Team Asobi rozwija kolejną grę z robotami Astro. Jak wiadomo studio dotychczas opracowało The Playroom, The Playroom VR, Astro Bot Rescue Mission i Astro's Playroom – we wszystkich projektach pojawiły się wspomniane postacie.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/astros-playroom-studio-is-working-on-a-new-3d-action-game/

Tagi: ASOBI Team Astro's Playroom Sony Interactive Entertainment