GTA Online z rekordowym zainteresowaniem. Rockstar dziękuje graczom i rozdaje prezenty

Gry
2210V
GTA Online z rekordowym zainteresowaniem. Rockstar dziękuje graczom i rozdaje prezenty
Wojciech Gruszczyk | 23.07.2021, 16:22

GTA Online zadebiutowało w 2013 roku i sieciowe Grand Theft Auto 5 nadal cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Twórcy właśnie potwierdzili ustanowienie nowego rekordu, co potwierdza fenomen produkcji.

Czy ktokolwiek mógł spodziewać się w 2013 roku, że mały dodatek do GTA 5 osiągnie taki sukces? Jak wiadomo Rockstar skupiło się na rozbudowie sieciowego Grand Theft Auto, porzuciło przygotowanie fabularnych dodatków i już wkrótce wrzuci produkcje na trzecią generację.

Dalsza część tekstu pod wideo

GTA Online ma już swoje lata, ale jak się okazuje – ostatnia aktualizacja ponownie pobudziła fanów. Tytuł według oficjalnej informacji zanotował największą liczbę nowych graczy do GTA Online i jest to naprawdę zaskakująca wiadomość. Z tej okazji Rockstar rozda graczom cyfrową gotówkę.

Rockstar nie zajął się specjalną promocją rozszerzenia, wrzucił tylko teaser, a następnie zwiastun, ale najwidoczniej uliczne wyścigi okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jest to ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę, że na PS5 i XSX|S niektóre samochody będą szybsze.

Patrząc na tę informację zaczynam coraz bardziej wierzyć, że przyszłością tej serii jest właśnie sieciowa zabawa – możemy tylko podejrzewać, jak duży zastrzyk gotówki notuje Rockstar od premiery Los Santos Tuners.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: własne

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper