PS Plus na sierpień „wielkim rozczarowaniem”? Gracze liczyli na znacznie lepsze produkcje

News
4681V
PS Plus na sierpień „wielkim rozczarowaniem”? Gracze liczyli na znacznie lepsze produkcje
Wojciech Gruszczyk | 26.07.2021, 17:50

Na stronie PlayStation przedwcześnie pojawiła się oferta PS Plus na sierpień. Jak się jednak okazuje – gracze liczyli na znacznie lepsze produkcje, które niestety nie zostaną zaproponowane szerokiej publice. Fani zastanawiają się, dlaczego w ostatnim czasie oferta nie prezentuje poziomu z początku 2021 roku roku.

Już w sobotę informowaliśmy naszą społeczność o wiadomości przedstawionej na stronie PlayStation. Japońska korporacja powinna dopiero w środę opublikować wiadomość z grami przygotowanymi dla klientów PS Plus, a już teraz znamy wszystkie gry przygotowane przez Sony.

Jak się okazuje – gracze najwidoczniej oczekiwali zdecydowanie innych tytułów, ponieważ w Sieci można znaleźć dziesiątki negatywnych opinii.

„Cóż, brzmi to niezwykle rozczarowująco, omijam”.

„Co się do cholery stało? Przez pierwsze kilka miesięcy tego roku PS+ było świetne, teraz wróciło do gówna, które z trudem rozdawali”.

„Mieliśmy Final Fantasy VII Remake, Control, Shadow of War i inne dobre rzeczy. A teraz ostatnie 3 czy 4 miesiące są okropne, nie wiem, co Sony sobie myśli”.

„Po długiej passie rewelacyjnych miesięcy, gry na PS Plus ostatnio moim zdaniem nie zachwycają.”

„OBRZYDLIWE”

„Cóż, to na pewno jest rozczarowujące, wygląda na to, że nie zacznę jeszcze korzystać z PS Plus”.

Część graczy wspomina, że warto dać szansę Plants vs Zombies: Battle for Neighborville lub spróbować Hunter's Arena: Legends, jednak w większości przeważają negatywne opinie, ponieważ gracze liczyli na kolejne gry z segmentu AAA.

Jeden z fanów zasugerował nawet, że to w zasadzie nie jest przeciek, a ze względu na jakość gier Sony postanowiło właśnie w taki sposób pokazać ofertę.

„Nie wydaje mi się, żeby to był przeciek. To po prostu tam jest i widzę dlaczego”.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-playstation-playstation-5-owners-are-absolutely-loving-a-plague-tale-innocence-20210713

Komentarze (122)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper