Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2021 14:23
Superhot VR
1315V

Superhot VR mierzy się z bombardowaniem recenzji. Gracze krytykują usunięcie „niepokojących” scen

Twórcy Superhot VR zdecydowali się wprowadzić dużą zmianę w swojej produkcji, która jednak nie została ciepło przyjęta przez społeczność. Gracze krytykują deweloperów, ponieważ studio usunęło niektóre sceny z gry.

Superhot VR to jedna z najlepszych gier dostępnych na różnych goglach do wirtualnej rzeczywistości. Produkcja nieustannie zbierała pochwały, ale w ostatnich dniach sporo się zmieniło. Twórcy postanowili całkowicie zrezygnować ze scen, w których główny bohater zadawał sobie ból lub się zabijał.

SUPERHOT Team wydało 21 lipca nową aktualizację do Superhot VR, która całkowicie usunęła wszystkie sceny „samookaleczenia” – początkowo można było je po prostu pominąć, ale twórcy uważają, że gracze zasługują na coś lepszego:

„Przełącznik „Pomiń niepokojące sceny” został dodany w poprzedniej aktualizacji. Biorąc pod uwagę [delikatne] czasy, w których żyjemy, stać nas na więcej. Zasługujecie na coś lepszego. Wszystkie sceny nawiązujące do samookaleczenia zostały całkowicie usunięte z gry. Takie sceny nie mają miejsca w wirtualnej rzeczywistości Superhot. Żałujemy, że zajęło nam to tyle czasu. Jesteśmy [zobowiązani] do wysłania tej aktualizacji na wszystkie platformy vr”.

Pod postem na Steam, gdzie została ogłoszona aktualizacja, pojawiło się już ponad 1620 wiadomości i wielu graczy w krytyczny sposób oceniło decyzję deweloperów. Fani podkreślają, że nikt tak naprawdę nie miał z tym problemu, a studio niepotrzebnie zmienia grę.

Sytuacja przyłożyła się także na oceny, ponieważ Superhot VR mierzy się z klasycznym bombardowaniem recenzji – ostatnio tytuł otrzymał aż 570 negatywnych opinii.

Superhot VR bombardowanie recenzji

Źródło: https://kotaku.com/superhot-game-gets-review-bombed-after-removing-depicti-1847352470

Tagi: bombardowanie recenzji Superhot SUPERHOT Team Superhot VR