Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.07.2021 13:16
Day of the Dead na pierwszym zwiastunie. Serial nawiązujący do Dnia żywych trupów George'a Romero
775V

Day of the Dead na pierwszym zwiastunie. Serial nawiązujący do Dnia żywych trupów George'a Romero

Serialowy "Laleczka Chucky" to nie jedyna z nowości szykowanych przez Syfy. Firma niedługo wprowadzi do swojej oferty również nowy serial "Day of the Dead".

Marka "Dzień żywych trupów", stworzona przez George'a A. Romero, doczeka się kontynuacji. Syfy zapowiedziało niedawno, że stworzy serial "Day of the Dead". Dzisiaj możemy przyjrzeć się pierwszej zajawce tej produkcji, która już niedługo trafi do oferty Syfy. "Day of the Dead" zadebiutuje na Syfy już w październiku 2021 r.

W serialu Day of the Dead zobaczymy następujących aktorów: Keenan Tracey (znany z roli Gunnera w Bates Motel), Daniel Doheny (znany z "Alex Strangelove"), Natalie Malaika (występ we "Fractured") i Morgan Holmstrom. Produkcja nawiązuje bezpośrednio z filmu Romero z 1985 roku, prezentując perypetie sześciu osób, próbujących przetrwać inwazję zombiaków.

Ujawniono już, że pierwsze 4 epizody serialu reżyserował Steven Kostanski, który ma na koncie głównie krótkometrażowe formy. Jed Elinoff i Scott Thomas zajęli się pisaniem scenariusza i zostali showrunnerami serialu.

Źródło: https://deadline.com/video/day-of-the-dead-syfy-first-trailer-october-premiere/

Tagi: george romero horror serial