Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.07.2021 23:15
Shadow of the Tomb Raider na PS5
3360V

Shadow Of The Tomb Raider z aktualizacją na PS5 i XSX! Gra zadziała w 4K i 60 FPS

Wygląda na to, że najnowsza gra o przygodach niezwykle dzielnej Lary Croft będzie teraz działała jeszcze lepiej i wyglądała znacznie ładniej.

Shadow of the Tomb Raider to tytuł, którego chyba nie trzeba przedstawiać. Stanowił on dopełnienie najnowszej trylogii przygód Lary Croft, a choć spotkał się z mieszanym przyjęciem, w ogólnym rozrachunku był naprawdę satysfakcjonujący. Pomimo iż o tytule jest w ostatnim czasie bardzo cicho, to fani mogli się z nim zapoznać, gdy trafił do jednej z niedawnych ofert PS Plus.

Twórcy zadbali natomiast o graczy na nowych generacjach konsol i zaktualizowali swoją grę do wersji 2.01. I nawet jeśli brzmi to jak mała zmiana, w gruncie rzeczy będzie ona miała ogromny wpływ na przyjemność płynącą z grania. Na PlayStation 5 oraz XSX twórcy z Eidos Montreal dodali jedno usprawnienie, ale niezwykle znaczące - tytuł będzie śmigał teraz w 4K i 60 klatkach na sekundę!

Więcej zmian nie ma, ale już ta sama w sobie robi sporo roboty. A biorąc pod uwagę, że gra od początku wyglądała zjawiskowo, teraz może zwalać z nóg. Przyznam szczerze, że choć od premiery raczej nie wracałem do tego projektu, to najnowsza aktualizacja zachęca, aby raz jeszcze zassać go na dysk i przemierzać przepiękne dżunglowe tereny. A Wy zamierzacie raz jeszcze podejść do tej przygody?

Źródło: https://www.psu.com/news/shadow-of-the-tomb-raider-update-2-01-adds-4k-support-for-ps5/

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix