Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.05.2021 15:33
Dragon Ball Super - film 2022
1817V

Dragon Ball Super powróci w 2022 roku! Akira Toriyama zapowiada nowy film

Anime Dragon Ball Super zakończyło się już jakiś czas temu, ale Akira Toriyama się nie zatrzymuje i wciąż pracuje nad nowymi projektami związanymi z kultowym uniwersum. Właśnie zapowiedziano zupełnie nowy film!

Dragon Ball Super przywróciło marce dawny blask z czasów Dragon Ball Z, dlatego sam Akira Toriyama jak i reszta włodarzy marki pragną utrzymać ją na fali wznoszącej, kontynuując pracę nad rozwojem zarówno mangi jak i dzieł animowanych.  

Dość niespodziewanie wspomniany rysownik ogłosił, że pracuje właśnie nad zupełnie nowym filmem animowanym sygnowanym marką Dragon Ball Super, jednakże nie może jeszcze zdradzić zbyt wielu szczegółów na jego temat. Wiadomo jednak, że produkcja trafi do widzów już w 2022 roku, a Akira Toriyama jest jednym z głównych scenarzystów odpowiedzialnych za fabułę i dialogi. 

Dodatkowo film ma przedstawić "niespodziewaną postać" i wkroczyć w zupełnie nowe zakątki wizualnej magii, której do tej pory nie widzieliśmy. Co z tego wyniknie zobaczymy dopiero za kilkanaście miesięcy, ale być może będzie to jakieś ważne wprowadzenie do nowego serialu?

Źródło: https://www.cnet.com/news/dragon-ball-super-back-with-new-movie-in-2022-may-have-unexpected-character/

Tagi: akira toriyama Dragon Ball Super dragon ball super film