Psychonauts 2 wiele zawdzięczają Microsoftowi. Dzięki przejęciu studia, twórcy mogli zapewnić najwyższą jakość

Gry
861V
Psychonauts 2 wiele zawdzięczają Microsoftowi. Dzięki przejęciu studia, twórcy mogli zapewnić najwyższą jakość
Kajetan Węsierski | 24.07.2021, 08:30

Wiele wskazuje na to, że Double Fine Productions zawdzięcza Microsoftowi naprawdę wiele - w najnowszej rozmowie zdradzili, w czym pomogło samo przejęcie studia.

Psychonauts 2 może być stosunkowo niewielkim tytułem, ale trzeba przyznać, że czeka na niego nieproporcjonalnie wiele osób. Praktycznie wszędzie można trafić na graczy, którzy wyczekują premiery sequela po tym, jak świetnie wypadła pierwsza część. Tym razem ma być lepiej - zarówno pod względem mechanik, jak i fabularnie. Zresztą, wystarczy obejrzeć długi materiał z rozgrywki, aby zrozumieć pewność twórców.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ci wiele zyskali dzięki przejęciu, którego dokonał Microsoft. Jak wynika ze słów Lauren Scott, starsza projektantka systemowa z Double Fine Productions, ogromny wpływ na rozwój Psychonauts 2 miała kasa, która płynęła ze strony giganta z Redmont. Członkini studia zdradziła, że w tym przypadku świetnie sprawdziło się powiedzenie "czas to pieniądz".

Wspomniała, że dzięki odpowiednim pokładom gotówki, dostali nieco oddechu, co sprawiło, że można było dopieścić przede wszystkim wrogów oraz bossów w konkretnych poziomach. Gdyby nie przejęcie, do którego doszło jakiś czas temu, przeciwnicy byliby znacznie mniej dopracowani, a sama frajda z walk bez wątpienia dużo mniejsza. I takie informacje naprawdę cieszą, albowiem pokazują, że ekspansja Microsoftu na rynku niesie wiele dobra.

Źródło: https://gamingbolt.com/psychonauts-2-developers-were-able-to-improve-the-games-enemies-and-bosses-thanks-to-the-microsoft-acquisition

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper