Psychonauts 2 na fabularnym zwiastunie. Zobaczcie rozgrywkę z nowej gry Microsoftu

Gry
1012V
Psychonauts 2 na fabularnym zwiastunie. Zobaczcie rozgrywkę z nowej gry Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 19.07.2021, 15:17

Psychonauts 2 zadebiutuje pod koniec przyszłego miesiąca, więc Microsoft właśnie zaprezentował zwiastun gry, który skupia się na fabule nadciągającej produkcji. Gracze mogą również spojrzeć na nowy gameplay.

Microsoft w następnych miesiącach ma kilka mocnych gier do zaproponowania swoim graczom, a jedną z produkcji jest Psychonauts 2. Prace nad tytułem Double Fine Productions rozpoczęły się jeszcze przed dołączeniem studia do Microsoftu, więc pozycja trafi jeszcze na PlayStation 4. W przypadku PlayStation 5 zainteresowani skorzystają ze wstecznej kompatybilności, ale na Xboksach Series X|S pojawi się dedykowana wersja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Psychonauts 2 otrzymał dzisiaj fabularny zwiastun, który potwierdza, że Raz rozpoczyna swoją wielką misję – na filmie zobaczycie kilka ciekawych lokacji. Tytuł może okazać się dobrą opcją dla wielu graczy, którzy wychowali się na pierwszej odsłonie serii... Choć podejrzewam, że Double Fine Productions zadbało, by przygoda była odpowiednio dostępna także dla nowych odbiorców.

W Sieci wylądowały także pierwsze materiały z rozgrywki, które pozwalają spojrzeć na ostateczną wersję przygody. Psychonauts 2 zbiera pochwały za gameplay oraz oprawę – choć to nadal nie są ostateczne opinie, ponieważ te powinny pojawić się pod koniec przyszłego miesiąca.

Psychonauts 2 od premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper