Dead Space Remake zachwyci atmosferą? Pierwsze porównanie potwierdza duże zmiany w oprawie

News
3104V
Dead Space Remake zachwyci atmosferą? Pierwsze porównanie potwierdza duże zmiany w oprawie
Wojciech Gruszczyk | 23.07.2021, 19:38

Od premiery pierwszego Dead Space minęło sporo czasu, więc EA Motive zdecydowało się na pełny remake. Twórcy podczas opracowania gry wykorzystują nowoczesną technologię i pierwsze porównanie potwierdza jedno – ten tytuł może być jeszcze bardziej przerażający.

Zapowiedź rebootu Dead Space została ciepło przyjęta przez wielu graczy, ponieważ Electronic Arts potwierdziło plotki i za pomocą EA Motive chce zapewnić pełne odświeżenie gry. Seria ma wielu oddanych fanów, którzy od dawna czekali na powrót IP, a pierwsze informacje pozwalają ze spokojem wyczekiwać na premierę.

Twórcy potwierdzili, że chcą zmian w oprawie, lokacjach czy też postaciach, ale możemy mieć pewność powrotu niektórych scen. Potwierdzeniem tego jest opublikowany teaser, który zawiera miejscówki z pierwszej odsłony opracowanej przez Visceral Games.

EA Motive mierzy się ze sporym wyzwaniem, ale jeśli Dead Space zostanie odświeżony w podobny sposób, jak Capcom zajął się Resident Evil 2, to jestem pewien, że społeczność będzie zachwycona.

Pierwsze porównanie potwierdza, że Dead Space Remake może być bardziej przerażający od swojego poprzednika – pomoże tutaj nowoczesna technologia, dzięki której deweloperzy powinni zadbać o odpowiednią atmosferę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper