Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2021 18:43
Assassin's Creed Valhalla krwawa walka
1853V

Assassin’s Creed Valhalla otrzyma oczekiwaną funkcję. Gracze chwalą Ubisoft za skalowanie poziomów

Ubisoft potwierdził opracowanie nowej aktualizacji do Assassin's Creed Valhalla. Produkcja już w przyszłym tygodniu otrzyma nową funkcję, która pozwoli zainteresowanym zadbać o skalowanie poziomów przeciwników. Opcja powinna znacząco zwiększyć poziom starć.

Ubisoft przygotowuje się do premiery nowego rozszerzenia do Assassin's Creed Valhalla, ale jak się okazuje deweloperzy nie zapominają o podstawce. W przyszłym tygodniu produkcja otrzyma nową aktualizację, która zadba o oczekiwaną od dawna funkcję.

Twórcy zapewnią skalowanie poziomów, czyli spełnią oczekiwania społeczności, która od dawna prosiła o podkręcenie poziomu trudności. Część graczy narzekało, że od pewnego momentu Assassin's Creed Valhalla jest zbyt łatwy, a teraz mamy stale mierzyć się z przeciwnikami na odpowiednim levelu.

Ubisoft jednak nie narzuca systemu, więc propozycję włączymy w menu. Gracze mogą nawet wybrać jedną z kilku opcji i na liście znalazł się „Koszmar” – ten poziom powinien szczególnie zaciekawić sympatyków wikingów, którzy liczą na najbardziej wymagające starcia.

Warto przypomnieć, że Ubisoft w tym tygodniu przedstawił plany dotyczące tego IP

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Assassin’s Creed Valhalla: Gniew Druidów ubisoft