Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2021 18:23
Microsoft Flight Simulator
2761V

Microsoft Flight Simulator na porównaniu XSX i XSS. Zobaczcie gameplay z Xboksa Series S

Pierwsi gracze mają już dostęp do Microsoft Flight Simulator, więc pojawiają się nowe materiały z konsolowego wydania. W końcu możemy sprawdzić, jak wielki symulator prezentuje się na Xboksie Series S, a nawet pojawiły się porównania gry z edycją przeznaczoną na Xboksa Series X.

Już kilka godzin temu prezentowaliśmy na portalu Microsoft Flight Simulator w wersji na Xboksa Series X, a nawet mogliśmy spojrzeć na pierwsze screeny z edycji na Xboksa Series S. Nie musieliśmy długo czekać, by gracze zaprezentowali gameplay z XSS i trzeba przyznać – wygląda to naprawdę przyzwoicie.

Microsoft Flight Simulator w przyszłym tygodniu zadebiutuje na dwóch konsolach aktualnej generacji Microsoftu oraz trafi do Xbox Game Pass, więc kolejni gracze będą mogli zapoznać się z jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Tytuł zebrał oceny na poziomie 91%.

Wielu graczy obawiało się, że Microsoft Flight Simulator na najmniejszym Xboksie w historii nie będzie prezentował oczekiwanej jakości, ale jak widać – niezależnie od posiadanej konsoli możecie szykować się na świetną zabawę.

Zamierzacie sprawdzić Microsoft Flight Simulator? Przeczytajcie naszą recenzję, w której Igor wymienia atuty gry stworzonej przez Asobo Studio.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios