Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2021 17:18
GTA Online - szybsze samochody na PS5 i XSXS
3034V

GTA Online z szybszymi samochodami na PS5 i XSX|S. Gracze krytykują decyzję Rockstar

Rockstar chce w nietypowy sposób zachęcić do GTA Online na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Twórcy potwierdzili, że niektóre samochody w sieciowym GTA 5 będą szybsze na nowej generacji.

Rockstar w zeszłym tygodniu zapowiedziało dużą rozbudowę GTA Online. Gracze mogą liczyć na rozszerzenie związane z motoryzacją, w którym pojawi się specjalna strefa spotkań fanów sieciowego GTA 5. W nowej lokacji gracze pokażą swoje samochody i umówią się na wyścigi.

Twórcy już w zeszłym tygodniu wspomnieli o nowej funkcji dostępnej wyłącznie na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, ale to nie koniec informacji przygotowanych dla sympatyków pozycji, którzy posiadają nowe konsole.

Studio potwierdziło, że część samochodów na PS5 i XSX|S będzie szybszych od odpowiedników na PS4 i XOne:

Wiele na to wskazuje, że GTA Online otrzyma cross-generacyjną rozgrywkę, ale deweloperzy chcą w taki nietypowy sposób „wyróżnić” graczy z PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Fani zareagowali na opcję w krytyczny sposób, ponieważ Rockstar może za pomocą takiego pomysłu wymuszać na klientach kupienie nowej wersji.

W GTA Online pojawią się nowe wyścigi, ale sięgając po pozycję na PS5 i XSX|S będziemy mogli skorzystać z przewagi.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-19-gta-online-playstation-5-and-xbox-series-x-s-versions-will-have-access-to-special-vehicle-upgrades

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North