Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2021 14:58
Chernobylite PS4/XOne
610V

Chernobylite ma datę premiery na PS4 i XOne. Gracze otrzymają bezpłatne dodatki

Entuzjaści mocnych historii od The Farm 51 mogą szykować się na pełną premierę Chernobylite. Gra będzie już wkrótce dostępna nie tylko na PC, ale również na PlayStation 4 i Xboksach One. Tytuł dzięki wstecznej kompatybilności zadziała na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Już kilka dni temu wspominaliśmy, że Chernobylite ma datę premiery na PC. Wielu graczy czeka jednak na informację dotyczącą wydania na konsole i teraz możemy potwierdzić szczegóły – tytuł 7 września zostanie wydany na PlayStation 4 i Xboksach One.

Jak jednak wiadomo na początku przygoda w wersji 1.0 będzie dostępna na komputerach osobistych, ponieważ premiera tego wydania została zaplanowana na 28 lipca. Już wkrótce przeczytacie na portalu naszą recenzję oraz nawet zapoznacie się z kilkoma dodatkowymi szczegółami z samej produkcji.

Z okazji ujawnienia daty premiery możemy również potwierdzić, że Chernobylite trafi na konsole w cyfrowej oraz fizycznej wersji i jeśli zdecydujecie się na to drugie wydanie, to otrzymacie między innymi mapę:

„Pudełkowa edycja Chernobylite na PlayStation 4 będzie zawierać fizyczną mapę Strefy Wykluczenia w formacie A5, cyfrowe pocztówki, cyfrowy artbook „The Art of Chernobylite” i jeszcze kilka niespodzianek”.

Źródło: https://www.pb.pl/the-farm-51-podal-premiere-chernobylite-a-na-konsole-1122764
Mateusz, dzięki za link!

Tagi: Chernobylite The Farm 51