PS5 otrzyma tajną grę od EA? Project C wyciekł na Amazonie - część graczy wierzy w zapowiedź Titanfall 3

Gry (plotka)
1436V
PS5 otrzyma tajną grę od EA? Project C wyciekł na Amazonie - część graczy wierzy w zapowiedź Titanfall 3
Iza Łęcka | 22.07.2021, 07:35

Możliwe, że na dzisiejszym EA Play Live będziemy świadkami przedstawienia przynajmniej jednej nowej produkcji. Tytuł o nazwie tymczasowej „Project C” pojawił się na Amazonie, co niektórzy gracze łączą z nadejściem Titanfall 3.

Już dzisiaj o godzinie 20:00 (na 19:00 zaplanowany jest pre-show) rozpocznie się EA Play Live, które może przynieść kilka głośnych ogłoszeń. W ostatnim czasie studia Electronic Arts prężnie informowały, że nie pojawią się na wydarzeniu, lecz wydaje się mało prawdopodobne, by wydawca zorganizował pokaz wyłącznie z myślą o największych nadciągających premierach, czyli grach Battlefield 2042 i FIFA 22.

Pewnym potwierdzeniem działań Elektroników jest wyciek na Amazonie – ponownie przedwcześnie dodana została nowa pozycja do katalogu. Gra o kodowej nazwie „Project C” miałaby zadebiutować na PlayStation 5, lecz możemy przypuszczać, że jest to wyłącznie jedna z platform docelowych.

Społeczność szybko podchwyciła doniesienia, próbując rozgryźć znaczenie roboczego tytułu. Według niektórych teorii „Project C” mógłby zwiastować nadejście Titanfall 3, gdyż jak zostało określone „"C” jest trzecią literą w alfabecie”. Dla niektórych realniejszą opcją jest zapowiedź przynajmniej trzech produkcji, natomiast „C” miałoby wyróżniać pozycję na liście nowości. Trzecią przedstawioną możliwością jest zapowiedź nowych wyścigów od Codemasters. Czy któreś z przypuszczeń okaże się prawdziwe? Dowiemy się już niebawem – na naszym portalu będziecie mogli śledzić relację z wydarzenia.

Źródło: Twitter: _Tom_Henderson_

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper