Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 20:52
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 Butcher’s Banquet
426V

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 z darmowym dodatkiem. Gracze mogą sprawdzić Butcher’s Banquet

CI Games nie przestaje rozbudowywać Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 i twórcy zapraszają graczy na pierwszy, duży i zarazem bezpłatny dodatek. W Butcher’s Banquet zainteresowani sprawdzą między innymi zupełnie nowy region. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 już wkrótce zadebiutuje na PlayStation 5, ale deweloperzy nie zamierzają czekać na kolejną wersję gry i już dzisiaj udostępnili duże rozszerzenie. Firma wcześniej zapowiedziała, że chce zaoferować graczom dodatek i posiadacze podstawki mogą pobrać Butcher’s Banquet.

CI Games za pomocą darmowej aktualizacji na Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One oraz PC zapewniło całkowicie nowy, rozległy pustynny region z bujnymi oazami, pięknymi wodospadami i tajemniczymi świątyniami. Gracze nie będą jednak tylko podziwiać widoków, ponieważ to właśnie w tym miejscu znajduje się nowe zagrożenie – Mahmoud “Rzeźnik” Zarza. Akcja dodatku rozgrywa się po zakończeniu historii z głównej kampanii.

„Butcher's Banquet bazuje na mechanikach i elementach, które porwały graczy w podstawowej wersji gry w tym: strzałach z ekstremalnych odległości (ponad kilometr), next-genowej oprawie graficznej, ulepszonej sztucznej inteligencji oraz najszerszym arsenale broni w historii serii”.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy chętnie spędzają wolny czas w Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 – dodatek zostanie pobrany automatycznie po włączeniu produkcji, więc nie musicie specjalnie wchodzić do cyfrowych sklepów lub szukać rozszerzenia.

Z tego miejsca zachęcam również do sprawdzenia naszej recenzji oraz poradnika do Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts 2