Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 19:27
Xbox Game Pass na smartwatchu
1989V

Xbox Game Pass na smartwatchu. Gracz pokazuje gigantyczny potencjał usługi Microsoftu

Xbox Game Pass jest dostępny na różnych urządzeniach, ale czy ktoś próbował grać w produkcje na zegarku? Jak się okazuje jest to jak najbardziej możliwe. Potrzebujemy tylko odpowiedni sprzęt, by móc sprawdzać katalog amerykańskiej usługi.

Xbox Game Pass systematycznie otrzymuje nowe gry, więc gracze chętnie korzystają z usługi amerykańskiej korporacji. Oficjalnie propozycja jest dostępna na Xboksach Series X|S, Xboksie One, komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych oraz w przeglądarkach.

Na liście nie znajduje się żaden smartwatch, ale jak wiadomo nowoczesne zegarki mają dostęp do różnych programów, więc jeden z graczy postanowił sprawdzić ciekawy pomysł. Właśnie za pomocą przeglądarki włączył Xbox Game Pass (Cloud Gaming).

Do pełni szczęścia niezbędny był jeszcze odpowiedni kontroler, jednak jak zobaczycie poniżej jest to możliwe. Trzeba mieć świadomość, że nie jest to zbyt wygodne, jednak pokazuje ogromny potencjał propozycji Microsoftu, ponieważ w tym wypadku potrzebujemy tylko urządzenia z dostępem do Sieci oraz przeglądarki, by móc kontynuować zabawę i przykładowo wykonać kilka zadań we właśnie ogrywanej grze.

Na witrynie cafe.navar możecie nawet sprawdzić krótki fragment rozgrywki – nie wyobrażam sobie, by ogrywać w takich warunkach jakąkolwiek pozycję, ale... Jak widać działa.

Źródło: Twitter: shieldsjames

Tagi: Cloud Gaming Microsoft Xbox Xbox Game Pass