Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2021 16:36
Aliens Fireteam Elite
1270V

Aliens: Fireteam Elite na długiej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z pełnej misji

W następnych miesiącach na rynku zadebiutuje kilka gier nastawionych na kooperację, a fani uniwersum Alien na pewno powinni wyczekiwać na produkcję Cold Iron Studios . Dzisiaj możemy sprawdzić długi gameplay z Aliens: Fireteam Elite.

W 2021 roku nie brakuje pozycji nastawionych na walkę z hordami przeciwników w kooperacji, a Aliens: Fireteam Elite może okazać się dobrą opcją dla graczy, którzy wychowali się na twórczości Ridleya Scotta. Wybrani dziennikarze otrzymali dostęp do gry, więc dzisiaj możemy sprawdzić kolejne materiały z pozycji.

Aliens: Fireteam Elite zadebiutuje już za 34 dni, więc możemy przyjąć, że autorzy nie zadbają już o wielkie zmiany w samej rozgrywce. Twórcy w tym wypadku zapewnią akcję umiejscowioną 23 lata po wydarzeniach z oryginalnej trylogii Obcego – załoga statku USS Endeavor otrzymuje prośbę o pomoc z planety Katanga.

Gameplay w tym wypadku będzie bardzo standardowo dla gatunku – trójka graczy będzie walczyć z kolejnymi falami przeciwników, a jednocześnie wykonają oni nieskomplikowane misje, które będą pewnie dodatkiem do samego strzelania. Czy taka koncepcja odniesie sukces? Warto na pewno pamiętać ,że tytuł zadebiutuje w dobrej cenie, ale nie możemy liczyć na cross-platformową rozgrywkę.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Aliens: Fireteam Elite Cold Iron Studios gameplay