Iza Łęcka Iza Łęcka 21.07.2021 13:43
Wcielenie zwiastun James Wan
566V

Wcielenie na klimatycznym zwiastunie. To nowy horror Jamesa Wana

Po „Pile”, serii „Obecność” oraz „Naznaczonym” przyszedł czas na następny emocjonujący film od Jamesa Wana – „Wcielenie” zostało pokazane na nowym materiale. Wiemy, kiedy produkcja zadebiutuje w kinach.

James Wan jest twórcą, którego entuzjaści przemysłu filmowego kojarzą z wielu popularnych, przerażających obrazów. Warto chociażby wspomnieć o jego ostatnim projekcie, czyli „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, w którym ustąpił miejsca nowemu reżyserowi Michaelowi Chavesowi i zajął się produkcją wspólnie z Peterem Safranem. Jesienią widzowie będą jednak mogli zobaczyć jego nową mrożącą krew w żyłach opowieść.

„Wcielenie” zadebiutuje w kinach już 10 września. W Stanach Zjednoczonych produkcja będzie również dostępna w HBO Max. Historia skupia się na Madison, młodej kobiecie, która systematycznie doświadcza makabrycznych wizji morderstw. Gdy okazuje się, że jej potworne sny stają się prawdą, bohaterka postanawia stawić czoła trudnym doświadczeniom z przeszłości, które powoli dochodzą do głosu.

W rolach głównych zobaczymy między innymi Annabelle Wallis ("Annabelle", „Mumia”), George’a Younga, Maddie Hasson, Jacqueline McKenzie oraz Michole Brianę White. Jak wspominaliśmy, za reżyserię „Wcielenia” odpowiada James Wan, natomiast scenariusz do filmu napisał Akela Cooper. Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje – „Cwaniaki z Hollywood” oraz „Wojnę z dziadkiem”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: horror james wan thriller grozy wcielenie zwiastun