Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2021 11:36
Nowy Steam Next Fest zapowiedziany. Setki dem nadciągających gier i inne atrakcje
561V

Nowy Steam Next Fest zapowiedziany. Setki dem nadciągających gier i inne atrakcje

Wiemy już, kiedy odbędzie się Steam Next Fest (znany wcześniej jako Steam Game Festival). Podczas wydarzenia będziemy mogli sprawdzić wiele wersji demonstracyjnych nadciągających, pecetowych gier.

Najnowsza edycja Steam Next Fest, który dawniej znany był jako "Steam Game Festival" rozpocznie się już 1 października 2021 r. Wydarzenie wystartuje dokładnie o godzinie 19:00 1 października i potrwa aż do 7 października.

Valve już teraz zapowiada, że październikowy Steam Next Fest przyniesie nam "setki" nowych wersji demonstracyjnych nowych i nadciągających na rynek gier. Będziemy mogli też śledzić livestreamy wielu deweloperów, podczas których dojdzie do ujawnienia świeżego gameplayu z nadciągających produkcji.

Oprócz wersji demonstracyjnych możemy nastawiać się też na liczne wyprzedaże na Steam w okresie od 1 do 7 października. Ostatni Steam Next Fest odbywał się w czerwcu. Valve chwaliło się w jego trakcie, że deweloperzy oferują podczas wydarzenia ponad 600 dem różnych gier.

Sprawdźcie przy okazji najnowszy ranking sprzedaży ze Steam. Jak widać w tym zestawieniu zainteresowanie niedawno zapowiedzianym Steam Deckiem jest bardzo wysokie.

Źródło: https://www.pcgamer.com/steam-next-fest-drops-another-payload-of-demos-this-october/

Tagi: