Iza Łęcka Iza Łęcka 21.07.2021 12:02
Valparaiso z Battlefield Bad Company 2 w Battlefield 2042
730V

Battlefield 2042 otrzyma mapę z Battlefield: Bad Company 2? Gracze rozwiązują zagadkę DICE

Społeczność serii Battlefield dąży do rozwiązania ostatniej łamigłówki przedstawionej przez szwedzki zespół. Zgodnie z najnowszą teorią teaser miałby zaprezentować klasyczną mapę z Battlefield: Bad Company 2.

 

Już jutro odbędzie się następny pokaz wyczekiwanego Battlefielda 2042, który został poprzedzony enigmatyczną zajawką, jaka zrodziła spekulacje dotyczące zbliżających się ogłoszeń. By jeszcze bardziej podkręcić zainteresowanie, DICE opublikowało materiał, który skłonił sympatyków strzelanki do dokładnej analizy filmiku klatka po klatce i szukania właściwego rozwiązania.

Według najnowszej teorii deweloperzy mogli zamieścić lokację Valparaiso z Battlefield: Bad Company 2. W celu potwierdzenia tych doniesień jeden z graczy uruchomił starszą pozycję Electronic Arts i porównał przedstawione sceny. Nie ulega wątpliwości, że pomimo nałożonego filtra, ujęcia mogą prezentować podobne miejsca.

Valparaiso z Battlefield Bad Company 2 w Battlefield 2042

Pojawienie się klasycznych map z serii nie jest jednak żadnym zaskoczeniem. Już wcześniej Ripple Effect Studios (DICE LA) potwierdziło, że w Battlefield 2042 pojawią się także znane lokacje. Pamiętając jednak o nadciągającej prezentacji, możemy podejrzewać, że zobaczymy zawartość, która jest rozwijana przez deweloperów z Los Angeles.

Fani serii od lat czekają na Battlefield: Bad Company 3, jeśli więc przypuszczenia okażą się prawdziwe, na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy staną do starć na mapie Valparaiso w realiach Battlefield 2042.

Źródło: https://mp1st.com/news/report-battlefield-2042-teaser-uncovers-val-paraiso-map-from-bad-company-2

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts