Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2021 17:44
Battlefield 2042
1064V

Battlefield 2042 z kolejną zagadką. Twórcy zapraszają na pokaz i publikują tajemniczy dźwięk

Społeczność Battlefielda 2042 stanęła przed kolejnym zadaniem. Teraz DICE opublikowało tajemniczą wiadomość, którą fani próbują rozszyfrować, a dodatkowo otrzymaliśmy zapowiedź nadciągającego pokazu. Fani serii muszą oglądać EA Play Live.

Electronic Arts przygotowuje się do wielkiej prezentacji. Już w czwartek odbędzie się EA Play Live, podczas którego zobaczymy nowe materiały z Battlefielda 2042. Twórcy chcą mieć pewność, że fani będą czekać na pozycję, więc z tego powodu otrzymaliśmy kolejną zagadkę.

Wcześniej studio opublikowało zaszyfrowaną wiadomość, która wprowadzała graczy w realia 2042 roku, a teraz otrzymaliśmy tajemniczy dźwięk. Co on oznacza? Sympatycy serii Battlefield próbują rozwiązać tę zagadkę – możemy mieć pewność, że ma to związek z nadciągającą prezentacją.

Jeśli miałbym obstawiać, to za dwa dni zobaczymy tajny tryb, który według plotek jest powiązany z wariantem Battle Royale – to podobno wizja DICE na znane zmagania. Na szczegóły musimy zaczekać, ale entuzjaści uniwersum powinni szykować się na ostrą zabawę.

Będziecie oglądać EA Play Live? Z tego miejsca zapraszam naszą społeczność do wspólnego śledzenia wydarzenia. Na PPE znajdziecie szczegółową relację z imprezy.

Źródło: Twitter: Battlefield

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts