Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.07.2021 09:56
Danganronpa Decadence. Zachwalana trylogia z nową grą w pakiecie. Zwiastun i data premiery
1046V

Danganronpa Decadence. Zachwalana trylogia z nową grą w pakiecie. Zwiastun i data premiery

Już na początku 2020 roku okazało, się że trylogia świetnych gier z serii Danganronpa zostanie wydana w wersji mobilnej. Teraz doczekaliśmy się ogłoszenia miłego posiadaczom Nintendo Switch.

Tym razem taką kompilację popularnych tytułów z Japonii otrzymamy na Nintendo Switch - wszystko z okazji 10 rocznicy powstania marki. Dokładnie chodzi o wydawnictwo Danganronpa Decadence, w ramach którego otrzymamy:

Zawartość Danganronpa Decadence:

  • Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition
  • Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition
  • Danganronpa V3: Killing Harmony Anniversary Edition
    • Dodatkowo w pakiecie: Danganronpa S: Ultimate Summer Camp

Poświęćmy chwilę zupełnie nowemu dodatkowi, czyli Danganronpa S: Ultimate Summer Camp. Chodzi tutaj o samodzielną grę w stylu planszówki, z nieznanymi wcześniej scenkami i świeżymi interakcjami między znanymi z trylogii postaciami. Rzeczony tytuł standalone znacznie rozwija motywy znane z minigierki "Ultimate Talent Development Plan", występującej Danganronpa V3: Killing Harmony. Ten bonus doczekał się pierwszej grafiki, która czeka na was poniżej. Otrzymaliśmy też zwiastun całej trylogii, w której pojawił się gameplay z Danganronpa S: Ultimate Summer Camp.

Danganronpa Decadence pojawi się na Nintendo Switch 3 grudnia 2021 roku w Europie i Ameryce Północnej. W Japonii pograć będzie można w tę kompilację miesiąc wcześniej, już 4 listopada.

Tagi: danganronpa Nintendo Switch