Iza Łęcka Iza Łęcka 20.07.2021 10:30
Song of Iron x Joe Winter
1273V

Song of Iron na zwiastunie i z datą premiery. Twórca chciałby dodać grę do Xbox Game Pass

Po dwóch latach wymagającej pracy zakończono tworzenie Song of Iron. Produkcja została przygotowana przez jednego dewelopera, który ogłosił datę premiery, zaprezentował nowy zwiastun i nie ukrywa, że chciałby udostępnić tytuł w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Joe Winter jest autorem Song of Iron. W zeszłym tygodniu pozycja doczekała się nowego zwiastuna, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony posiadaczy Xboksów. Choć nie jest to przygoda z segmentu AAA, trzeba przyznać, że prezentuje się całkiem obiecująco i może trafić w gust entuzjastów mniejszych historii.

Song of Iron będzie dostępne na Xboksach Series X|S, Xboksach One oraz komputerach osobistych 31 sierpnia 2021 roku. Przygoda czerpie garściami z przytłaczającego klimatu i mitologii nordyckiej, opowiadając o umęczonym wojowniku, który pragnie uratować swój lud, a z siebie zdjąć ciężkie brzemię. W tym celu rusza na poszukiwania bogów, które niechybnie prowadzą do wielu starć z napotkanymi potworami oraz innymi przeciwnikami. Pod wiadomością dewelopera pojawiło się wiele zapytań, czy pozycja trafi do Xbox Game Pass. W odpowiedzi twórca podkreślił, że bardzo chciałby, by efekt jego prac znalazł się w katalogu abonamentu.

Jak się jednak okazuje, nie jest to takie oczywiste. Możemy podejrzewać, że to Microsoft musi zwrócić uwagę na projekt realizowany we współpracy z [email protected] Gracze mają nadal nadzieję, że sytuacja ulegnie zmianie i w przyszłości Song of Iron wzbogaci bibliotekę usługi.

Źródło: https://www.windowscentral.com/song-iron-release-date-announcement

Tagi: Escape Escape LLC Song of Iron