Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2021 21:29
Sony zaprasza graczy na „wielką promocję” z grami na PS5 i PS4
6764V

Sony zaprasza graczy na „wielką promocję” z grami na PS5 i PS4. Letnia oferta wkrótce wystartuje na PS Store

Sony wysyła do graczy wiadomości z zaproszeniem na PlayStation Summer Sale. Letnia promocja zaoferuje klientom wiele gier z PlayStation 5 i PlayStation 4 w znacznie lepszych cenach. Rabaty będą dostępne jeszcze w tym tygodniu.

Sony systematycznie oferuje nowe promocje na PlayStation Store, ale tylko w kilku sytuacjach otrzymujemy zaproszenie na ofertę. Taką sytuację widzimy tym razem – pierwsi gracze potwierdzają otrzymanie wiadomości e-mail z zapowiedzią Summer Sale.

Letnia wyprzedaż na PS Store zaoferuje „szereg niesamowitych ofert i promocji”, a fani mogą spodziewać się „dużych rabatów na gry, dodatki i nie tylko”. Nie otrzymaliśmy jeszcze konkretnej listy, ale możemy spodziewać się, że w ofercie pojawi się sporo tytułów na PlayStation 5 i PlayStation 4.

PlayStation Summer Sale rozpocznie się 21 lipca, więc jeśli planowaliście w tym tygodniu zakupy na PS Store, to lepiej wstrzymajcie się do połowy tygodnia. Zazwyczaj podobne zapowiedzi przynoszą większe i ciekawsze promocje, więc możemy mieć nadzieje, że także tym razem będziemy mogli sięgnąć po kilka świetnych pozycji w lepszych cenach.

PS Store PlayStation Store

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/07/ps_store_summer_sale_brings_the_heat_on_21st_july

Tagi: PlayStation playstation store ps store PS4 ps5 Sony