Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2021 20:13
GTA Online
2060V

GTA Online ze specjalną funkcją na PS5 i XSX|S. Rockstar zapowiada GTA Online Los Santos Tuners

Rockstar zapowiedziało dzisiaj GTA Online Los Santos Tuners, czyli kolejne duże rozszerzenie do sieciowego GTA 5. Nowości trafią do graczy jeszcze w lipcu, ale jednocześnie otrzymaliśmy wstępną zapowiedź nowej funkcji, która trafi do gry dopiero na premierę PlayStation 5 i Xboksów Series X|S.

Rockstar zamierza stale rozbudowywać GTA Online i już 20 lipca zadebiutuje wielka „przestrzeń społecznościowa” zatytułowana GTA Online Los Santos Tuners. Twórcy zapewnią „LS Car Meet”, czyli lokację, gdzie gracze będą mogli się spotkać, by zaprezentować swoje odświeżone samochody.

„Oprócz mnóstwa pełnych akcji misji i wyścigów opartych na Tuners, aktualizacja wprowadza LS Car Meet, gigantyczną, współdzieloną przestrzeń społecznościową, w której ty i twój ukochany pojazd możecie swobodnie spotykać się z innymi fanami motoryzacji, aby się ścigać, pokazywać swoje spersonalizowane pojazdy, a nawet nawiązywać kontakty z szemranymi znajomymi, którzy szukają wykwalifikowanych kierowców i szansy na łatwy zarobek”.

W grze pojawią się nowe misje, które najwidoczniej pozwolą nam sprawdzić samochody w wyzwaniach przypominających nocne wyścigi. Firma potwierdziła, że w nowej lokacji znajdziemy „przedstawicieli półświatka”, którzy będą szukać utalentowanych kierowców.

W grze pojawi się podziemny tor oraz kolejne wyścigi – autorzy pozwolą nam zdobywać punkty reputacji, które wykorzystamy do upiększenia naszych maszyn.

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ deweloperzy potwierdzili również unikalną funkcję GTA Online dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S – gracze otrzymają możliwość większej personalizacji samochodów:

„Ponadto, gdy GTA Online pod koniec tego roku zostanie uruchomione na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, wybrane pojazdy będzie można udoskonalić dzięki nowym ulepszeniom zwiększającym prędkość i nie tylko. Te specjalne usprawnienia będą dostępne tylko w wersjach Grand Theft Auto V na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S - czekajcie na więcej szczegółów”.

Warto pamiętać, że GTA 5 trafi na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S w listopadzie.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/25o1829o5o4993/los-santos-tuners-coming-july-20

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North