Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2021 10:24
Demons SOuls PS5
3503V

Demon's Souls na PS5 za 89 zł. Wielka promocja na grę Sony

Niezwykle korzystna oferta na Demon's Souls pojawiła się w sieci. Po użyciu kodu zniżkowego gracze mogą nabyć produkcję Sony za zaledwie 89 zł. Poznajcie szczegóły propozycji, która może zainteresować wielu sympatyków konsolowej rozgrywki.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o zespole odpowiedzialnym za remake Demon's Souls, który zadebiutował na rynku wspólnie z PlayStation 5. Za sprawą wpadki PlayStation Japan coraz więcej mówi się, że Bluepoint Games zostało kupione przez Japończyków, choć deweloperzy zaprzeczają plotkom i podkreślają swoją niezależność. Trzeba jednak przyznać, że studio wykonało kawał dobrej roboty, a o szczegółach pracy nad odnowioną wersją opowiedzieli w ostatnim dokumencie

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić klimatycznej i satysfakcjonującej produkcji, to dzięki nowej akcji można ją zgarnąć w bardzo korzystnej cenie. Powróciła promocja na Demon's Souls na Ceneo – tytuł jest dostępny za 169 zł, ale logując się na witrynie i wykorzystując kod „Top80” zdobędziecie pozycję za zaledwie 89 zł.

Pamiętajmy, że kod zniżkowy można wprowadzić dopiero po wskazaniu formy płatności oraz wybraniu opcji przesyłki – na dole strony (Centrum zniżek) pojawi się miejsce na wpisanie frazy „Top80”.

Demon's Souls PS5 w promocji

Demon's Souls PS5

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/pudelkowe-demons-souls-na-playstation-5-za-89-zl-w-ceneo/

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment