Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2021 07:39
Monster Hunter: Legends of the Guild
837V

Monster Hunter: Legends of the Guild na pierwszym zwiastunie. Film zadebiutuje na Netflixie

Nadciąga następna produkcja rozwijająca uniwersum Capcomu. Już w sierpniu na Netflixie odbędzie się premiera „Monster Hunter: Legends of the Guild”. Zobaczcie pierwszy materiał, który powinien szczególnie zainteresować sympatyków wielkiego IP Japończyków.

Na początku miesiąca na platformie streamingowej zadebiutował „Resident Evil: Infinite Darkness”, tymczasem widzowie mogą przygotować się na „Monster Hunter: Legends of the Guild”. Netflix zaprezentował pełny zwiastun klimatycznej historii i choć ponownie zdecydowano się stworzyć animację, tym razem opowieść nie zostanie podzielona na odcinki, a otrzymamy film.

Twórcy „Monster Hunter: Legends of the Guild” nie zastosowali specyficznej koncepcji przenoszenia bohaterów do świata bestii, która została wykorzystana w ostatnim filmie z Millą Jovovich w roli głównej. Wydarzenia skupią się na postaci młodego Aidena, znanego między innymi z Monster Hunter 4, zanim stał się pełnoprawnym łowcą. Chłopak spróbuje powstrzymać jednego ze smoków przed zniszczeniem jego wioski, dlatego wyruszy w niebezpieczną podróż.

"W świecie, w którym ludzie i przerażające potwory żyją w niepewnej harmonii, młody łowca Aiden walczy, by ocalić swoją wioskę przed zniszczeniem przez smoka".

Nie ukrywajmy, że ostatnie miesiące stanowią nie lada gratkę dla fanów Monster Huntera – gracze zagrali już w Monster Hunter Rise oraz Monster Hunter Stories 2 Wings of Ruin (sprawdźcie naszą recenzję), tymczasem w zeszłym roku zadebiutował pełnometrażowy film, który nie podbił serc odbiorców. Na otarcie łez widzowie mogą się szykować na premierę „Monster Hunter: Legends of the Guild”. Animacja zostanie udostępniona 12 sierpnia.

Sprawdźcie również plakat pozycji:

Nawiązując do tematu animacji czerpiących garściami z growych IP, przypomnijmy, że również „Wiedźmin Zmora Wilka” będzie jedną z sierpniowych propozycji Netflixa. Ostatnio poznaliśmy pierwsze nadciągające produkcje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Monster Hunter Monster Hunter: Legends of the Guild Netflix