2 gry za darmo. Obduction i Offworld Trading Company w promocji

Gry
598V
2 gry za darmo. Obduction i Offworld Trading Company w promocji
Wojciech Gruszczyk | 15.07.2021, 20:39

Epic Games zaprasza graczy na pobranie kolejnych gier za darmo. Dzisiaj możemy wrzucić na listę Obduction i Offworld Trading Company, a już poznaliśmy następne dwa tytuły, które zostaną udostępnione w ofercie od przyszłego tygodnia.

Wielka promocja Epic Games wciąż trwa i w następnych dniach rozbudujecie swoją bibliotekę Epic Games Store o kolejne cztery produkcje. Dwie gry są już dostępne, a następne tytuły pobierzecie na sprzęt od przyszłego tygodnia (22 lipca).

Od dzisiaj możecie zagrać w:

Obduction to przygodówka stworzona przez studio Cyan, czyli autorów serii Myst. Opowieść w swoim czasie została uznana za duchowego spadkobiercę kultowego IP – premiera na komputerach osobistych odbyła się w 2016 roku i propozycja zebrała oceny na poziomie 76%.

Offworld Trading Company jest natomiast strategią ekonomiczną rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Produkcja to pierwsza gta studia Mohawk Games, które zostało założone przez Sorena Johnsona – deweloper miał okazję rozwijać markę Sid Meier’s Civilization. Pozycja jest aktualnie dostępna wyłącznie na PC (od kwietnia 2016 roku) i w swoim czasie zgromadziła niezłe noty (78%).

Jak zawsze Epic Games zapowiada już kolejne ruchy i w przyszłym tygodniu zagramy w Defense Grid: The Awakening oraz Verdun. Pamiętajcie o pobraniu za darmo Syberia i Syberia 2.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper