Syberia i Syberia 2 za darmo. Promocja pozwala pobrać znane historie

Gry
1283V
Syberia i Syberia 2 za darmo. Promocja pozwala pobrać znane historie
Wojciech Gruszczyk | 14.07.2021, 16:21

Fani serii Syberia w zeszłym miesiącu otrzymali niezwykle smutną wiadomość, ale możemy mieć nadzieję, że IP będzie nadal rozwijane. Zanim jednak otrzymamy nową zapowiedź – możemy ponownie zapoznać się z pierwszymi przygodami Kate Walker.

W zeszłym miesiącu Microids opublikowało smutną wiadomość – deweloperzy potwierdzili śmierć Benoîta Sokala. Twórca serii zmagał się z ciężką chorobą i po długiej walce zmarł w wieku 67 lat.

Dalsza część tekstu pod wideo

Deweloperzy z Francji powinni kończyć prace nad Syberia: The World Before, ale przynajmniej aktualnie zespół nie wspomina o projekcie. Jak wiadomo najnowsza przygoda ma w 2021 roku trafić na komputery osobiste.

Jeśli jednak chcecie sobie przypomnieć pierwsze opowieści Kate Walker, to możecie skorzystać z promocji platformy GOG – firma oferuje Syberię i Syberię 2 za darmo. Tytuły są dostępne w pełnej polskiej lokalizacji (dubbing i napisy), więc zainteresowani zapoznają się z opowieściami w wybranej przez siebie formie.

W swoim czasie Syberia i Syberia 2 zbierały pochwały za ekscytujące historie, fantastyczną atmosferę oraz przemyślane zagadki.

Źródło: Twitter: Wario64

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper