Far Cry 6 z AMD FSR od premiery. AMD opublikował nową prezentację technologii

Gry
1088V
Far Cry 6 z AMD FSR od premiery. AMD opublikował nową prezentację technologii
Wojciech Gruszczyk | 15.07.2021, 17:59

Far Cry 6 to kolejna produkcja, która wykorzysta możliwości AMD FidelityFX Super Resolution. Propozycja AMD ma pomóc kolejnym graczom zapoznać się z wielkim światem, ponieważ tytuł ma działać dobrze na wielu urządzeniach.

AMD FidelityFX Super Resolution ma oferować świetną rozgrywkę na PlayStation i Xboksach, ale nie możemy zapomnieć, że technologia już działa na PC i liczba gier wykorzystujących propozycję AMD będzie stale rozbudowywana. Pierwsze zestawienie tytułów nie jest imponujące, ale już wkrótce lista zostanie rozbudowana o znaczącą produkcję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Far Cry 6 wykorzysta AMD FSR i technologia ma bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze doświadczenie. Jak wiadomo Ubisoft stworzył największy, otwarty świat w serii, a dzięki AMD z przygodą zapoznają się kolejni gracze – nawet osoby ze słabszymi komputerami.

Gracze mogą dodatkowo spojrzeć na prezentację AMD FidelityFX Super Resolution, na której producent pokazuje różnicę w płynności animacji w różnych trybach. Na materiale wygląda to naprawdę dobrze – choć trzeba pamiętać, że opinie dotyczące AMD FSR są podzielone, bo choć użytkownicy mogą liczyć na znacznie lepszą płynność, to jednak w ostateczności tytuły charakteryzują się gorszą oprawą.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Far Cry 6.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper