NBA 2K22 za 309 zł na PS4 i XOne. Gra bez cross-playu, bezpłatnej aktualizacji i z problemami dla graczy z PC

Gry
1782V
NBA 2K22 za 309 zł na PS4 i XOne. Gra bez cross-playu, bezpłatnej aktualizacji i z problemami dla graczy z PC
Iza Łęcka | 15.07.2021, 12:02

2K Games oficjalnie zaprezentowało NBA 2K22, jednak nie wszyscy entuzjaści wirtualnej koszykówki będą usatysfakcjonowani przedstawionymi informacjami. Deweloperzy nie zaoferują cross-platformowej rozgrywki, natomiast gracze korzystający z PC nie otrzymają wszystkich nowości.

2K Games potwierdziło część ostatnich przecieków – NBA 2K22 trafi na rynek 10 września. Produkcja będzie dostępna na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz PC, lecz klienci ponownie będą musieli zapłacić za przejście z poprzedniej na aktualną generację. Wydanie specjalne zostało wycenione na 379 zł lub 439 zł. Standardową edycję na PS Store kupimy za 309 zł (PS4), natomiast za wersję PlayStation 5 zapłacimy 329 zł.

Wydawca ponownie potwierdził, że nowe NBA 2K w zależności od wydania otrzyma różne okładki, na których pojawią się Kareem Abdul-Jabbar, Dirk Nowitzki oraz Kevin Durant. Na terenie Stanów Zjednoczonych przygotowano specjalne edycję produkcji z Candace Parker – sześciokrotną WNBA All Star i mistrzynią WNBA. Gra z wizerunkiem pierwszej kobiety na okładce będzie dostępna w sklepach GameStop i EB Games.

Istotnym szczegółem dla wielu graczy zapewne będzie wiadomość, że NBA 2K22 nie otrzyma cross-platformowej rozgrywki, a największe nowości pojawią się wyłącznie na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

„Jest to coś [wprowadzenie wersji next-genowej na PC - przyp. red.], do czego zespół podchodzi z pasją i nadal będzie badał, co jest możliwe dla tej franczyzy w przyszłości. Na razie skupiliśmy się na tym, aby NBA 2K22 było zoptymalizowane pod kątem nowych konsol (PlayStation 5, Xbox Series X|S), jednocześnie upewniając się, że doświadczenie pozostanie świeże i innowacyjne dla graczy na innych platformach”.

Tak prezentują się ceny poszczególnych edycji z PlayStation Store:

NBA 2K22 za 309 zł na PS4 i XOne. Gra bez cross-playu, bezpłatnej aktualizacji i z problemami dla graczy z PC

Sprawdźcie również zwiastun:

Źródło: https://www.psu.com/news/nba-2k22-release-date-confirmed-for-september-10-on-ps4-ps5-luka-doncic-will-grace-the-cover/ https://www.dsogaming.com/news/nba-2k22-will-be-old-gen-on-pc-wont-support-cross-play/ https://store.playstation.com/pl-pl/search/nba%202k22

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper