Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 20:02
PS5, XSX|S, PS4 i XOne bez „cheatów nowej generacji”
1329V

PS5, XSX|S, PS4 i XOne bez „cheatów nowej generacji”. Twórca rezygnuje z projektu przez Activision

Konsolowcy nie muszą obawiać się cheatów na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksie One. Twórca „technologi nowej generacji” zrezygnował z projektu – z autorem skontaktowało się Activision.

Od kilku dni informujemy naszą społeczność o „cheatach nowej generacji”, które miały działać nie tylko na PC, ale również na konsolach. Twórca obiecywał, że fani Call of Duty: Warzone będą mogli wykorzystywać nowoczesną technologię na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksie One.

Sprawą szybko zainteresowało się Activision, które początkowo zaczęło usuwać z Sieci materiały promujące propozycję, a następnie prawnicy korporacji skontaktowali się z autorem programu... W rezultacie? Twórca zwinął interes:

„To oświadczenie nie było wymagane. Jednakże, na prośbę Activision Publishing, Inc ("Activision"), nie będę już rozwijał lub udostępniał oprogramowania, które może być użyte w ich grach. Moim zamiarem nigdy nie było robienie niczego nielegalnego. Na końcu filmu, który zwrócił tak dużą uwagę na ten projekt, było napisane "wkrótce". Oprogramowanie nigdy nie zostało opublikowane”.

Autor wspomniał, że nigdy nie udostępnił plików, co może nie do końca być prawdą, ponieważ w Sieci pojawiły się materiały, które pokazywały rozgrywkę z jego propozycją. Twórca jednocześnie podkreślił, że jego technologia mogła pomóc i ułatwić grę osobom bez kończyn, ale nie zamierza jej dłużej rozwijać.

Jak widać wydawca postanowił szybko zareagować i pozbyć się problemu jeszcze przed wielkim rozpowszechnieniem aplikacji.

Źródło: https://www.ign.com/articles/undetectable-call-of-duty-warzone-hack-taken-down-cancelled

Tagi: Activision call of duty call of duty warzone cheat warzone