Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 18:58
Death's Door
798V

Death's Door na zwiastunie. Zobaczcie grę zmierzającą wyłącznie na Xboksy i PC

W przyszłym tygodniu odbędzie się premiera Death's Door. Gra zmierza na Xboksy Series X|S, Xboksa One oraz komputery osobiste, więc już dzisiaj możemy sprawdzić najnowszy materiał prezentujący rozgrywkę.

20 lipca odbędzie się premiera Death's Door i aktualnie produkcja będzie dostępna wyłącznie na konsolach Microsoftu oraz PC. To właśnie producent Xboksów miał okazję zaprezentować grę, która dzisiaj otrzymała nowy zwiastun – film składa się z kilku fragmentów rozgrywki, które dobrze prezentują IP.

W Death's Door śmiałkowie wcielą się w kruka, którego zadaniem jest zbieranie dusz zmarłych. Jego praca wydaje się odrobinę monotonna, ale pewnego dnia sytuacja mocno się zmienia, ponieważ jeden z jego pakunków zostaje skradziony i bohater jest zmuszony wstąpić do „krainy nietkniętej przez śmierć”.

Deweloperzy w tym wypadku zapewnią szereg wymagających pojedynków – na zwiastunie zobaczcie nawet kilka większych bestii.

Za Death's Door odpowiada studio Acid Nerve, które wcześniej opracowało Titan Souls – nowa gra jest dostępna w sklepie Microsoftu za 78,61 zł (promocja z 92,49 zł). Oferta obowiązuje przez najbliższe pięć dni.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Acid Nerve Death's Door Devolver Digital