Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2021 18:06
Assassin's Creed Valhalla: Orlog
637V

Assassin's Creed Valhalla: Orlog hitem Kickstartera. Gra w kości zebrała ponad 1 mln zł

Ubisoft zapewnił w Assassin's Creed Valhalla grę w kości i Orlog nie bez powodu cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Teraz zainteresowani mogą zamówić specjalne wydanie produkcji w fizycznym wydaniu – tytuł okazał się hitem Kickstartera.

Orlog zebrał wiele pochwał od graczy po premierze Assassin's Creed Valhalla, więc jestem w zasadzie lekko zaskoczony, że dopiero teraz ktoś postanowił wykorzystać popularność gry, by przygotować fizyczną wersję.

Z projektem zmierzyła się firma PureArts, która oczywiście otrzymała licencję od Ubisoftu – autorom bez problemu udało się zebrać niezbędne 233 tysiące złotych, by przygotować projekt, a teraz na Kickstarterze znajduje się już ponad 1,1 mln zł.

Gracze mogą kupić Assassin's Creed Valhalla: Orlogza zaledwie 136 zł – droższe wydanie zostało wycenione na 151 zł, a pełen zestaw kosztuje 770 zł. Całą prezentację zawartości znajdziecie na poniższym materiale.

Jeśli chcielibyście zagrać w Assassin's Creed Valhalla: Orlog – macie jeszcze 13 dni na zainteresowanie się aukcją. Zainteresowanie jest naprawdę spore, ale raczej nie musicie się obawiać, że nagle zabraknie wolnych egzemplarzy.

Źródło: https://www.pcgamesn.com/assassins-creed-valhalla/orlog-board-game

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Valhalla Assassin's Creed Valhalla: Orlog Ubisoft