Iza Łęcka Iza Łęcka 14.07.2021 08:15
Rainbow Six Extraction
1274V

Rainbow Six Extraction z pełnym cross-playem. Ubisoft przedstawił szczegóły

Ubisoft zadbał o pełną cross-platformową zabawę na serwerach Rainbow Six Extraction. Sympatycy strzelania przeniosą progres pomiędzy platformami, staną do rywalizacji z użytkownikami różnych sprzętów.

Za 64 dni odbędzie się premiera Rainbow Six Extraction, więc francuski wydawca coraz śmielej dzieli się nowymi szczegółami dotyczącymi kooperacyjnej strzelanki. Ostatni zwiastun gry potwierdza, że Ubisoft zapewni cross-play, cross-save i cross-progresję.

Jest to pierwsza produkcja francuskiego studia, która otrzyma pełne wsparcie wielu oczekiwanych przez graczy funkcji, jednak nie ukrywajmy, że mogliśmy się spodziewać powyższych decyzji po Ubisofcie. Rainbow Six Extraction jest nastawione na rozgrywkę ze znajomymi, dlatego wyeliminowanie takich barier jak dzielenie serwerów poprzez różne urządzenia wydaje się jak najbardziej uzasadnione.

Nawiązując jednak do ceny pozycji, przypomnijmy, że już wcześniej informowaliśmy o niepokojącej zmianie w Indiach, gdzie tytuł został wyceniony na znacznie wyższą kwotę. W Polsce nową strzelankę kupimy za 259 zł (wydanie standardowe, Edycja Limitowana na PS5, Edycje Deluxe i Edycja Limitowana na PS4/PS5 i XOne/XSX|S), 349 zł (Edycja Deluxe na PS5) w pudełkach, natomiast w cyfrowych sklepach Microsoftu oraz Sony tytuł jest dostępny za kolejno 299,99/300 zł i 399,99/400 zł.

Tak prezentują się ceny gry (za RTV Euro AGD i PlayStation Store):

Rainbow Six Extraction ceny - 1

Źródło: YouTube.com
PlayStation Store
Microsoft

Tagi: Rainbow Six Extraction Ubisoft Ubisoft Montreal