Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 23:31
Rainbow Six Extraction
2362V

Rainbow Six Extraction na pełnej prezentacji. Ubisoft przedstawia strzelankę PvE

Rainbow Six Extraction miało zadebiutować na rynku już w zeszłym roku, ale deweloperzy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie gry. Teraz możemy sprawdzić, jak wygląda gameplay z tej strzelanki i fani kooperacyjnego strzelania mogą szykować się na premierę.

O Rainbow Six Extraction piszemy na portalu od kilku lat, ponieważ pierwsza prezentacja gry odbyła się w czerwcu 2019 roku. W tym czasie firma wspominała jeszcze o Rainbow Six Quarantine, ale wydarzenia na świecie sprawiły, że deweloperzy postanowili zmienić nazwę. W swoim czasie pojawiły się przecieki dotyczące rozgrywki i propozycja powinna szczególnie zainteresować graczy, którzy zachwalali czasowy tryb z Rainbow Six Siege związany z inwazją potworów. Dzisiaj możemy już w końcu sprawdzić rozgrywkę z Rainbow Six Extraction i przygotować się na pełną premierę.

Rainbow Six Extraction na Ubisoft Forward

Rainbow Six Extraction zostało zbudowane na podstawie Rainbow Six Siege, ale najnowsza produkcja stawia na kooperacyjną rozgrywkę trzech graczy. W grze pojawią się znani operatorzy, ale deweloperzy zapewnią im zupełnie nowe umiejętności – zdolności będziemy odblokowywać podczas wydarzeń. W trakcie misji zmierzymy się z różnymi stworami, które posiadają własne zdolności i w trakcie rywalizacji będziemy musieli wykorzystywać odpowiednie taktyki, by móc pozbyć się oponentów.

Gameplay wydaje się mocno taktyczny, ale oczywiście sporo zależy od samych graczy, którzy muszą podejść do rozgrywki w odpowiedni sposób. Interesująco zapowiada się możliwość wykorzystywania sprzętu do prześwietlenia ścian – mury będziemy mogli niszczyć, co na pewno zostanie odpowiednio wykorzystane podczas misji.

Możemy potwierdzić: polskich operatorów:

Rainbow Six: Extraction zadebiutuje 16 września.

Tagi: Rainbow Six Extraction Ubisoft Ubisoft Montreal