Red Dead Redemption 2 z 45% lepszym działaniem dzięki DLSS. Duża aktualizacja trafiła do Red Dead Online

Gry
2322V
Red Dead Redemption 2 z 45% lepszym działaniem dzięki DLSS. Duża aktualizacja trafiła do Red Dead Online
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2021, 17:38

Od dzisiaj gracze na wszystkich platformach mogą sprawdzać nowości przygotowane do Red Dead Online, jednak to gracze z PC mają szansę poczuć nową jakość rozgrywki. Wszystko za sprawą wsparcia NVIDIA DLSS, dzięki któremu gra otrzyma znaczący wzrost wydajności na komputerach osobistych z odpowiednią kartą graficzną.

W zeszłym tygodniu Rockstar zapowiedział nową aktualizację do Red Dead Redemption 2 oraz Red Dead Online, a teraz możemy potwierdzić, że nowości trafiły na serwery. Jeśli posiadacie kartę graficzną GeForce RTX to poczujcie nawet 45% większą wydajność przy rozgrywce w 4K – wszystko za sprawą implementacji wsparcie NVIDIA DLSS.

„Dzięki technice NVIDIA DLSS, gracze korzystający z jakiejkolwiek karty GeForce RTX mogą doświadczyć kapitalnego świata Red Dead Redemption 2 w maksymalnych ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080 przy ponad 60 klatkach na sekundę. W rozdzielczości 2560x1440, użytkownicy kart GeForce RTX 3060 Ti i szybszych uzyskają ponad 60 kl./s. Natomiast w rozdzielczości 3840x2160, gracze z kartami GeForce RTX 3070 lub szybszymi mogą cieszyć się rozgrywką w ponad 60 kl./s i maksymalnych ustawieniach”.

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla wielu fanów pozycji Rockstar, ponieważ w końcu zainteresowani otrzymają pozycję w znacznie lepszej jakości. NVIDIA udowodniła, że DLSS „robi różnicę” i jak się za chwilę przekonacie – w przypadku Red Dead Redemption 2 nie będzie inaczej.

Trzeba przyznać, że właśnie takie pozycje jak Red Dead Redemption 2 mogą najbardziej skorzystać z NVIDIA DLSS, ponieważ w tym wypadku gracze trafiają do wielkiego, otwartego świata, a sama gra charakteryzuje się piękną oprawą – mając odpowiedni sprzęt warto podziwiać widoki w najlepszej jakości.

NVIDIA przedstawiła konkretne porównanie płynności animacji oraz opublikowała nowy zwiastun gry.

Red Dead Redemption 2 z 45% lepszym działaniem dzięki DLSS. Duża aktualizacja trafiła do Red Dead Online

Źródło: Informacja prasowa NVIDIA

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper