Red Dead Online: Blood Money na zwiastunie. Rockstar zapowiada nowości i wsparcie NVIDIA DLSS

Gry
879V
Red Dead Online: Blood Money na zwiastunie. Rockstar zapowiada nowości i wsparcie NVIDIA DLSS
Wojciech Gruszczyk | 07.07.2021, 16:13

Rockstar zaprezentowało Red Dead Online: Blood Money, czyli rozszerzenie do sieciowej produkcji. Gracze mogą liczyć na nowe misje, podczas których nie zabraknie efektownych sytuacji. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły.

Rockstar wczoraj zapowiedział Red Dead Online: Blood Money, a dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun. Tak jak deweloperzy informowali – nadciąga duże rozszerzenie. Zawartość zostanie udostępniona za darmo 13 lipca 2021 roku.

Red Dead Online: Blood Money pozwoli graczom wziąć udział w serii nowych misji – tym razem gracze będą pracować dla Guido Martelliego, który potrzebuje doświadczonych rewolwerowców. W tym wypadku zainteresowani nie muszą posiadać wkładu własnego.

„W alejkach stolicy Lemoyne ludzie szepczą, że Guido Martelli – prawa ręka i podwładny niesławnego Angelo Brontego – potrzebuje mocnych rewolwerowców. Martelli stara się odzyskać cenny towar zwany Kapitałem. Pierwotnie został on stworzony jako środek wymiany, którego nie sięgnie czujne oko urzędu podatkowego, ale ostatecznie trafił w ręce prawie każdej szumowiny w pięciu stanach. Teraz Bronte i Martelli chcą go odzyskać. Jeśli zdołacie go odszukać i dostarczyć, Martelli nagrodzi Was dostępem do bardzo lukratywnych przestępczych zleceń.”

Deweloperzy obiecują zróżnicowane zadania, podczas których weźmiemy udział w między innymi wielkich napadach:

„Martelli zwerbował największych łajdaków Zachodu i powierzył im wskazówki dotyczące możliwej lokalizacji Kapitału. Jeśli odwiedzicie wskazane kontakty, otrzymacie dostęp do nowych zadań zwanych przestępstwami. Wśród przestępstw znajdziecie wszystko od konspiracyjnych napadów na dyliżanse do wielostopniowych skoków, a także porwań, brutalnego odzyskiwania długów i nie tylko.”

Twórcy podkreślają, że wszystkie przestępstwa wykonamy samotnie lub w grupie. Rockstar jednocześnie zaznacza – Kapitał może pojawić się również w swobodnej rozgrywce, więc warto dobrze obserwować okolice i wsłuchiwać się w dyskusje mieszkańców.

W Red Dead Online powróci również klub rewolwerowca, który zostanie tym razem podzielony na cztery odsłony. Zainteresowani otrzymają dostęp do ekskluzywnych nagród, premii i przedmiotów – wśród propozycji pojawi się między innymi strój Dutcha (Redcliff). Tutaj jednak musimy zapłacić i każda odsłona kosztuje 25 sztabek złota.

Deweloperzy obiecują także nową odzież, powrót przedmiotów z poprzednich przepustek sezonowych oraz wsparcie NVIDIA DLSS:

„W ramach aktualizacji Red Dead Redemption 2 i Red Dead Online na PC zaplanowanej na 13 lipca pojawi się obsługa technologii DLSS Nvidii. Funkcja ta zwiększa ostrość obrazu i płynność jego wyświetlania.”

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper