Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2021 21:33
FIFA 22 Ultimate Team - Heroes - Bohaterowie
1611V

FIFA 22 FUT Heroes z pierwszymi piłkarzami. EA pokazuje Bohaterów FUT

W FIFA 22 Ultimate Team pojawią się nowe specjalne karty bohaterów i EA Sports postanowiło już dzisiaj przedstawić pierwszych „Herosów”. Mario Gomez oraz Diego Milito otrzymali nawet ciekawie prezentujące się grafiki nawiązujące do swoich pseudonimów.

W FIFA 22 pojawi się szereg nowości, wśród których można wyróżnić nowe karty w FIFA Ultimate Team. Twórcy potwierdzili plotki i w produkcji pojawią się „bohaterowie” – w ten sposób autorzy chcą zadbać o „powiew nostalgii” oferując graczom „najbardziej pamiętnych piłkarzy”.

FUT Heroes to nowa karta, której zadaniem jest odzwierciedlenie niezapomnianych chwil – te momenty „zmieniły zwykłych piłkarzy w bożyszcza kibiców”. Deweloperzy potwierdzili, że bohaterowie będą świetnie pasować do wielu zespołów, ponieważ posiadają zielone połączenie z dowolnym piłkarzem z tej samej ligi:

„Bohaterowie FUT mają specjalne zgranie ligowe powiązane z najbardziej pamiętnym wyczynem w ich karierze, które zapewnia zielone połączenie klubowe z dowolnym piłkarzem z tej samej ligi (poza oczywiście połączeniem z uwagi na narodowość). To daje nowe sposoby budowania zespołu swoich marzeń w FUT 22 i odtworzenia najsłynniejszych chwil w historii futbolu”.

Na dobry początek EA Sports ujawniło, że wśród bohaterów pojawi się między innymi Mario Gomez – w tym wypadku piłkarz został doceniony za „legendarne trafienie, które dało VfB Stuttgart trzeci tytuł mistrzowski”. Diego Milito został wyróżniony za mecz w finale Ligi Mistrzów (dwie bramki), Tim Cahill za przewrotkę z 2007 roku, a przykładowo Robbie Kean pomógł Spurs sięgnąć po Puchar Ligi w 2008 roku.

FIFA 22 FUT Heroes

FIFA 22 FUT Heroes

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-22/ultimate-team/fut-heroes?utm_campaign=fifa22_hd_ww_ic_soco_twt_fifa-22-heroes-tw

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 22 FIFA 22 FUT FIFA 22 Ultimate Team