Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2021 13:36
No man of God
641V

No Man of God na klimatycznym zwiastunie. Elijah Wood w nowym filmie o morderstwach Teda Bundy'ego

W sieci zadebiutował pierwszy trailer przedstawiający thriller w reżyserii Amber Sealey. „No Man of God” skupi się na specyficznej relacji Teda Bundy'ego oraz agenta FBI. Poznaliśmy datę premiery filmu.

Seryjni mordercy nadal pozostają ogromną inspiracją dla twórców z Hollywood. Najnowsza produkcja „No Man of God” pochyla się nad postacią jednego z najbardziej znanych zbrodniarzy we współczesnej historii, który oficjalnie przyznał się do zabicia ponad 30 ofiar. Po usłyszeniu wyroku i w oczekiwaniu na karę śmierci, Bundy coraz chętniej dzielił się swoimi doświadczeniami z analitykiem FBI, Billem Hagmaierem, zajmującym się profilowaniem przestępców. Na kanwie tych relacji stworzono już między innymi „Bezlitosny morderca - Ted Bundy” oraz „Podły, okrutny, zły”.

„No Man of God” zadebiutuje w kinach i VOD 27 sierpnia. Za reżyserię odpowiedzialna jest Amber Sealey, natomiast scenariusz został napisany przez C. Roberta Cargilla, autora takich produkcji jak „Doktor Strange” czy „Sinister”. W rolach głównych zobaczymy Elijah Wooda, który wcieli się w agenta FBI, oraz Luke'a Kirby'ego grającego Teda Bundy'ego. Produkcja powstała na postawie prawdziwych transkrypcji z rozmów w pokoju przesłuchań. Zagłębianie się w niepokojący świat zabójcy oraz wielogodzinne sesje, które miały na celu zapewnić pomoc rodzinom zamordowanych kobiet, doprowadziły do zrodzenia specyficznej relacji między mężczyznami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ostatnimi recenzjami filmów - „Kosmiczny mecz: Nowa era”, „Ulica strachu część 2: 1978” oraz „Dynasty Warriors”.

Źródło: YouTube

Tagi: Elijah Wood No Man of God Ted Bundy thriller trailer zwiastun