Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.07.2021 12:15
Neo: The World Ends With You na efektownym zwiastunie. Square Enix zachęca do swojego RPG
634V

Neo: The World Ends With You na efektownym zwiastunie. Square Enix zachęca do swojego RPG

Już w ostatnich dniach lipca doczekamy się premiery gry, na którą czeka wielu fanów japońskich RPG-ów. Chodzi oczywiście o NEO: The World Ends With You.

Square Enix nie zawodzi fanów. Do premiery NEO: The World Ends With You dojdzie równocześnie na wszystkich rynkach - na szczęście nie będziemy czekać względem japońskiego wydania gry, która stanowi sequel hitu z Nintendo DS. Produkcja trafi równocześnie na globalne rynki, na PS4 oraz Switch 27 lipca 2021 r.

Z małym opóźnieniem muszą się liczyć wyłącznie osoby chcące pograć w NEO: The World Ends With You na komputerach osobistych. Do premiery produkcji dojdzie na Epic Games Store kilka tygodni później - w maksymalnym terminie do końca lata 2021 roku (czyli do 22 września).

W nowym zwiastunie NEO: The World Ends With You nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Jeśli interesuje was więcej gameplayu z tego roleplaya, to zachęcam do sprawdzenia kolejnych materiałów wideo z wersji demonstracyjnej gry, która został opublikowana 25 czerwca na eShop i PlayStation Store.Tagi: