Warner Bros. Games jednak nie sprzeda NetherRealm oraz TT Games. Remi Sklar zaprzecza plotkom

Gry
666V
Warner Bros. Games jednak nie sprzeda NetherRealm oraz TT Games. Remi Sklar zaprzecza plotkom
Kajetan Węsierski | 11.07.2021, 12:30

Wczoraj bardzo głośno było o potencjalnym rozstaniu pomiędzy gigantami branży rozrywkowej a dwoma studiami odpowiedzialnymi za sporo gier. Okazuje się, iż prawdopodobnie do niczego takiego nie dojdzie.

Warner Bros. Games ma pod swoimi skrzydłami dwa bardzo mocne studia growe, które w swoich gatunkach mogą rozdawać karty. Mowa o NetherRealm, a więc twórcach Mortal Kombat (niedawno zakończono wspieranie rozwoju najnowszej odsłony) oraz TT Games, którzy odpowiadają za produkcje z serii LEGO. Nic więc dziwnego, jak dużym echem przyszła wczorajsza plotka o planach sprzedaży obu firm.

Wiele wskazuje jednak, że dla wielu zatroskanych skończy się wyłącznie na strachu i kolejnym doniesieniu do obalenia. Remi Sklar, który zajmuje się działem PR-u w Warner Bros. Games, skontaktował się z kilkoma redakcjami, aby wydać krótkie oświadczenie. Możemy przeczytać o nim na przykład w serwisie TheGamer, który odpowiednio zaktualizował swoją wiadomość.

Mężczyzna napisał, iż "może potwierdzić, że NetherRealm Studios i TT Games nadal pozostaną częścią Warner Bros. Games oraz dalej podlegają pod Warner Media Discovery". Jest to bez wątpienia dobra informacja dla tych, którzy bali się rozpadu. Oznacza to również, że próżno liczyć na zakup obu studiów przez Microsoft, o czym oczywiście prędko zaczęto spekulować.

Źródło: https://www.thegamer.com/warner-bros-sell-netherrealm-studio-tt-games/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper