Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.07.2021 08:30
Mortal Kombat 11 wsparcie
2093V

Mortal Kombat 11 nie będzie dłużej rozwijane. Twórcy kończą ze wspieraniem popularnej bijatyki

Po ponad dwóch latach rozwoju dostaliśmy potwierdzenie, że jedna z najgłośniejszych bijatyk ostatnich lat nie będzie dłużej rozwijana. NetherRealm Studios przechodzi na inny front.

O marce Mortal Kombat jest w ostatnich tygodniach niezwykle głośno. Wpływa na to przede wszystkim film, który zadebiutował w kinach, gdy tylko te mogły się otworzyć (serdecznie zachęcam do naszej recenzji). Innym elementem jest zapowiedziany niedawno serial animowany, który ma rozwijać doskonale znane uniwersum i dostarczyć nam całą masę widowiskowych walk.

Niestety w zaledwie tych pozytywnych informacji pojawiła się także ta, która prawdopodobnie wywoła u niektórych sporo smutku. Jak bowiem przekazali twórcy z NetherRealm Studios, ekipa skupi się teraz na następnym projekcie, a Mortal Kombat 11 przestaje być oficjalnie dalej rozwijany. Oznacza to, że nie zobaczymy już więcej rozszerzeń, ani jakichkolwiek nowych postaci.

I choć może być to zła wiadomość (w Internecie można trafić na masę komentarzy odnośnie do tego, że lista zawodników wciąż zdaje się niekompletna), trzeba oddać studiu, że oferowali naprawdę intensywne wsparcie przez ponad 2 lata. Jeśli więc zamierzają całkowicie poświęcić się kolejnym projektom, nam pozostaje mieć nadzieję, że będzie to coś wartego wyczekiwania. A ostatnio pojawił się temat odświeżenia klasyków!

Źródło: https://www.psu.com/news/mortal-kombat-11-support-ends-as-netherrealm-moves-on-to-new-projects/

Tagi: mortal kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.