Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.07.2021 11:41
Genshin Impact 2.0 Cross-save
1563V

Genshin Impact 2.0 nadchodzi! Gra otrzyma nową zawartość i funkcję cross-save

Genshin Impact od chińskiego miHoYo nie ma jeszcze nawet pierwszych urodzin, a już deweloperzy zaplanowali dla nas wielką aktualizację zawartości do edycji oznaczonej numerem 2.0, która to znacząco odmieni ten przepiękny i magiczny świat.

Po wypuszczonej na początku czerwca wakacyjnej aktualizacji 1.6, przyszła pora na duże zmiany w świecie Genshin Impact - co jest ciut zaskakujące, bo wszyscy spodziewaliśmy się najpierw dokończenia pełnego cyklu łatek od 1.7 aż do 1.9. Deweloperzy z miHoYo postanowili nas jednak rozpieścić znacznie bardziej niż ktokolwiek by się tego spodziewał.

Już 21 lipca na serwerach gry zadebiutuje jej wersja 2.0, która oprócz masy nowej zawartości wprowadzi szalenie ważną dla gier free-to-play funkcję, a chodzi mianowicie o opcję cross-save, dzięki której będziemy mogli przenieść swój progres z dowolnej platformy na kolejną. Na razie dotyczyć to będzie oczywiście PS4, PS5, urządzeń mobilnych i wersji na PC, ale podobno szykowana wersja na Nintendo Switch również ma zaoferować taką opcję, za co producentom należą się już brawa.

Jeśli zaś chodzi o łatkę 2.0, ta zwieńczy prowadzoną dotychczas historię, doda aż 3 nowe postacie i region Inazuma. Tak prezentują się zaś nowe bohaterki.

  • Kamisato Ayaka - włada magią lodu i mieczem
  • Yoimiya - włada łukiem i magią ognia
  • Sayu - włada żywiołem wiatru

Poniżej możecie obejrzeć fantastycznie zrealizowany zwiastun nadchodzącej aktualizacji!

 

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/07/genshin-impact-version-2-0-update-the-immovable-god-and-the-eternal-euthymia-launches-july-21

Tagi: aktualizacja cross-save Genshin Impact Genshin Impact 2.0 miHoYo