Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2021 21:21
Death Stranding Director’s Cut na porównaniu z Death Stranding
1743V

Death Stranding Director’s Cut na porównaniu z Death Stranding. Twórcy dbają o detale

Hideo Kojima przygotowuje fanów na Death Stranding Director’s Cut i produkcja trafi na PlayStation 5 z licznymi ulepszeniami. W Sieci wylądowało już pierwsze porównanie, które pokazuje, jaką pracę wykonali deweloperzy podczas dopracowywania gry dla nowej generacji.

Sony w następnych tygodniach zaoferuje graczom dwie produkcje w reżyserskich wersji. Gwiazdą wczorajszego State of Play był bez wątpienia Death Stranding Director’s Cut, ponieważ nie tylko otrzymaliśmy zwiastun, ale również potwierdzono szereg szczegółów dotyczących gry.

Hideo Kojima wraz ze swoim zespołem chce wykorzystać moc nowej generacji, więc tytuł powinien działać w lepszej oprawie. Sony potwierdziło nawet zaoferowanie graczom rozgrywki na panoramicznych monitorach – będzie to pierwsza pozycja na PS5, która zaoferuje taką opcję.

W Sieci wylądowało już pierwsze porównanie, które potwierdza, że nie możemy oczekiwać nowej jakości, ale deweloperzy dbają o drobne szczegóły. To właśnie takie detale powinny pozytywnie wpłynąć na doświadczenie graczy – choć mam wrażenie, że grafika będzie w tym wypadku jedynie dodatkiem.

Sony potwierdziło już całą masę nowych elementów do Death Stranding Director’s Cut, które na pewno skłonią sympatyków IP do ponownego zapoznania się z przygodą. Nawet Hideo Kojima zapowiedział dzisiaj wyższy poziom trudności.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding: Director's Cut Kojima Productions Sony Interactive Entertainment